Kostić asistent u remiju Ajntrahta, "poker" Bajera u Firtu, Berlinci preokrenuli u Lajpcigu!

subota 23.04.2022.
17:26

U terminu od 15.30 danas je odigrano pet mečeva 31. kola nemačke Bundeslige.

Arne Dedert/dpa via AP

Bajer iz Leverkuzena ubedljivo je savladao Grojter Firt u gostima rezultatom 4:1.

Viljems je pogodio u petom minutu, a onda je u razmaku od samo deset minuta Bajer uspeo da preokrene rezultat golovima Šika u osmom i Azmuna u 18. minutu.

U drugom poluvremenu, Paulinjo je pogodio u 58. minutu, da bi u 84. Palasios postavio konačan rezultat.

Ajntraht je na domaćem terenu remizirao sa Hofenhajmom 2:2.

Gosti su poveli u 12. minutu neobičnim autogolom N'Dike, da bi isti fudbaler u 32. minutu na asistenciju Filipa Kostića pogodio i protivničku mrežu.

U 66. minutu, Ajntraht je poveo golom Kamade, a izjednačenje je gostima doneo Ruter u 78. minutu.

Union je priredio iznenađenje u Lajpcigu gde je slavio protiv domaće ekipe sa 2:1.

"Bikovi" su poveli početkom drugog poluvremena preko Poulsena, a onda su Mihel u 86. i Berens tri minuta kasnije preokrenuli rezultat i doneli Berlincima nova tri boda.

Frajburg je remizirao sa Borusijom Menhengladbah 3:3, dok je Keln pobedio Arminiju Bilefeld sa 3:1.