Kostić u transu, "bomba" pa asistencija za samo šest minuta!

subota 23.01.2021.
16:11

Ajntraht na krilima srpskog reprezentativca ima sigurnu prenost.

EPA-EFE/RONALD WITTEK

Izgleda da je povratak Luke Jovića u potpunosti razmrdao Ajntraht bez obzira što nije u startnih 11, pa je ekipa iz Frankfurta posle manje od pola sata igre stekla dva gola prednosti nad Arminijom.

U Bilefeldu je trenutno 3:1 za goste, a drugi pogodak delo je veoma raspoloženog Filipa Kostića.

Reprezentativac Srbije postigao je sjajan gol sa skoro 30 metara iskosa sa desne strane, a Ortega je ostao nemoćan iako je šut bio u njegovom uglu.

Odličan pogodak Kostića u 27. minutu možete pogledati OVDE, a to nije bilo sve od hitronogog fudbalera koji je šest minuta kasnije asistirao Andreu Silvi za njegov drugi gol na meču.

Jović svoju šansu čeka sa klupe, ne bi bilo neočekivano da i on uđe u nastavku igre i možda ponovo zatrese mrežu kao što je to već dva puta učinio na meču protiv Šalkea.