Kostić video golčinu Knaufa i novu Barsinu "tiki-taku", Ruiz presudio Zvezdinom dželatu, Lion odoleo u Londonu!

23:04

U terminu od 21 sat, večeras su odigrane tri utakmice četvrtfinala Lige Evrope.

EPA-EFE/RONALD WITTEK

Fudbaleri Ajntrahta remizirali su u Frankfurtu protiv Barselone rezultatom 1:1.

Odličan meč videli smo u Nemačkoj, više uzbuđenja bilo je u drugom poluvremenu kada smo videli i oba pogotka.

Domaćin je poveo u 48. minutu sjajnim pogotkom Ansgara Knaufa koji je sa distance matirao nemoćnog Ter Štegena, ali je Feran Tores u 66. minutu posle sjajne Barsine akcije uspeo da poravna rezultat.

On se, ispostaviće se kasnije, nije menjao do kraja susreta, reprezentativac Srbije Filip Kostić ostavio je sasvim pristojan utisak iako je "požuteo" od srpskog sudije Srđana Jovanovića koji je odradio dobar posao.

Ajntraht je meč završio sa igračem manje posle isključenja Tute.

Istim rezultatom završen je i susret u Londonu gde su se sastali Vest Hem i Lion.

Domaćin je ostao sa igračem manje u finišu prvog poluvremena, ali to "čekićarima" nije smetalo da povedu u 52. minutu preko Džeroda Bouena.

Tanži Ndombele spasio je Lion poraza golom u 66. minutu susreta.

Okršaj timova koji su ove sezone odmerili snage sa Crvenom zvezdom pripao je Bragi koja je minimalnim rezultatom slavila protiv Rendžersa.

Čovek odluke bio je Abel Ruiz koji je pogodio u 40. minutu igre.

Ranije danas, Lajpcig je u uzbudljivom meču remizirao sa Atalantom rezultatom 1:1.

Revanš mečevi na programu su za sedam dana.