Kristijano, nećeš da igraš Ligu Evrope? Sada ćeš samo tamo biti starter!

Autor: Nemanja Janošev
utorak 06.09.2022.
15:11
Izvor: Sportske.net

Sam je sebi iskopao jamu.

EPA-EFE/PETER POWELL
EPA-EFE/PETER POWELL

Povezane vesti

Menadžer Mančester junajteda Erik ten Hag planira da uvrsti Kristijana Ronalda u startnu postavu za meč sa Real Sosijedadom u grupnoj fazi Lige Evrope.

Leto koje je na izmaku proteklo je, između ostalog, u znaku Kristijana Ronalda koji je na sve načine pokušavao da napusti Mančester junajted jer mu je "ispod časti" da igra u Ligi Evrope. 

Zbog "ličnih obaveza" propustio je početak priprema s novim trenerom Erikom ten Hagom koji je uveravao da je sve u redu. Međutim, da nije, videlo se po pristupu Kristijana Ronalda kada ga je holandski stručnjak izostavio iz startne postave po prvi put, a u istom trenutku kružile su informacije da njegov agent Žorž Mendeš čini sve ne bi li pronašao novu sredinu za svog klijenta.

Kako nije uspeo, Ronaldo će ipak morati da propusti Ligu šampiona po prvi put otkako je napustio Sporting iz Lisabona.

Na poslednje četiri utakmice, Kristijano ulazi sa klupe na šta nije navikao u svojoj karijeri. Ali, to se ispostavilo kao delotvorno jer ekipa od tada niže trijumfe i bolje izgleda na terenu. 

Sada, pred meč sa Sosijedadom, govori se da će Kristijano Ronaldo biti starter, po prvi put od 13. avgusta i poraza od Brentforda. Od prvog minuta, takođe, igraće Antoni, Kazemiro, Fred i Hari Megvajer. 

Pa, Kristijano, nisi želeo da igraš Ligu Evrope. Sada ćeš, izgleda, biti najredovniji upravo u tom takmičenju...

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke