Krkić doneo tri boda Stouku

ponedeljak 19.10.2015.
22:51

Definitivno je Svonsi u velikoj krizi, ovo je četvrti meč na kome nisu zabeležili pobedu, sada su pali na 14. mesto.

Ekipa Stouka zabeležila je veoma bitnu pobedu u 9. kolu Premijer lige i to u gostima protiv Svonsija koji je ovim porazom nastavio svoju lošu seriju u poslednjih nekoliko mečeva.

Stouk je golom Bojana Krkića slavio sa 1.0, a gol je postignut iz penala u 4. minutu.

Upravo je nad nekadašnjim napadačem Barselone i napravljen penal, Vilijams je bio veoma neoprezan u svom šesnaestercu, a Španac je rutinski izveo kazneni udarac i savladao je Fabijanskog za 0:1.

U nastavku dosta izjednačena utakmica, Svonsiju je Arnautović pravio dosta problema, po mnogima je bio i najbolji pojedinac današnjeg meča, ali nije uspeo da postigne još jedan gol za Stouk.

Šelvi je za domaćina propustio najbolju priliku kada je pogodio stativu u 58. minutu meča, imao je oko 70. minuta i Gilfi Sigurdson jednu šansu, ali bez realizacije, pa gosti nose kući sva tri boda.

Stouk sada ima 12 bodova iz 9 mečeva, Svonsi je ostao na 10. Poslednju pobedu u PL su zabeležili protiv Mančester junajteda 30. avgusta.