petak 04.06.2021.
22:28

Zvezdin napadač doneo sva tri boda u završnici meča.

© Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Mlada reprezentacija Crne Gore gostovala je večeras u Luksemburgu, gde je odigrala meč drugog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Utakmica je odigrana posle prave provale oblaka, u teškim uslovima, ali Crnogorci su se bolje snašli i na kraju savladali domaću selekciju Luksemburga sa 2:1.

Poveli su već u osmom minutu golom Babića, na asistenciju Mijovića, a Olesen je izjednačio u finišu prvog poluvremena.

Od početka drugog zaigrao je i Zvezdin napadač Nikola Krstović koji je zamenio Vukotića i koji je u 79. minutu rešio pitanje pobednika. Postigao je gol sa oko pet metara, posle prodora Drešaja i doneo Crnoj Gori važne bodove.

Crna Gora sada ima četiri boda iz dve utakmice, u prvom kolu je remizirala sa BiH, bilo je 2:2, a u grupi se još takmiče i Irska, Italija i Švedska.