Krstović rano doneo sreću Lećeu, ali nije dugo trajala

Autor: Filip Rodic
nedelja 17.09.2023.
17:31
Izvor: Sportske.net

Remi Lećea i Monce, goleada Frosinonea i Sasuola.

EPA/ROBERTO BREGANI
EPA/ROBERTO BREGANI

Povezane vesti

Fudbaleri Frosinonea pobedili su na svom terenu Sasuolo sa 4:2, u utakmici četvrtog kola Serije A.

Sasuolo je poveo golovima dvostrukog strelca Andree Pinamontija, u sedmom i 24. minutu, a domaći su smanjili zaostatak u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena, kada je gol iz jedanaesterca postigao Valid Šedira.

Frosinone je preokrenuo golivima Luka Macitelija efektnim šutem posle kornera u 70. minutu i popravljanjem sopstvenog odbitka u 76. minutu. Konačan rezultat postavio je Pol Lirola u šestom minutu nadoknade rutinskim krunisanjem kontranapada.

Frosinone je šesti na tabeli sa sedam bodova, a Sasuolo na 16. mestu ima tri boda.

Fudbaleri Monce odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Lećea.

Bivši igrač Crvene zvezde i crnogorski reprezentativac Nikola Krstović je Lećeu doneo prednost iz penala već u trećem minutu. Izjednačenje je doneo Andrea Kolpani u 24. minutu.

Zanimljivo, obe ekipe su meč završile sa igračem manje.Start Federika Baskirota u 55. minutu bio je za direktan crveni karton, potvrđeno je i posle konsultacije VAR-a. 

Monca prednost igrača više nije iskoristila i pritom je ista anulirana drugim žutim kartonom Luke Kardiole u 85. minutu.

Leće je posle ovog remija četvrti sa osam bodova. Monca je u grupi od pet ekipa sa po četiri boda, trenutno su na 13. mestu.

U petom kolu Leće dočekuje Đenovu, dok Monca ide pred noge Laciju.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke