21:20

Neočekivano.

cska.bg
cska.bg

Fudbaleri CSKA iz Sofije izgubili su kod kuće protiv Černo Mora rezultatom 2:1. i završili takmičenje u Kupu Bugarske već u četvrtfinalu.

Bio je lider bugarskog šampionata favoirt protiv Černo Mora, ali je tim koji sa klupe predvodi Saša Ilić doživeo poraz na svom stadionu od ekipe koja se nalazi na sredini tabele tamošnjeg prvenstva.

Posle prvih 45 minuta nije bilo golova, a gosti su poveli u šestom minutu nastavka. Strelac je bio napadač Atanas Iliev.

Petnaest minuta kasnije Černo More je dupliraolo prednost, a loptu je u svoju mrežu poslao špica CSKA Tibo Vion.

U četvrtom minutu sudijske nadoknade tim Saše Ilića preopolovio je vođstvo gostiju autogolom Vlatka Drobarova, ali vremena za izjednačenje nije bilo.