Kup Italije - Fudbaleri Bajerna i Reala srušili Torino, Sasuolo sa "kreča" do osmine finala!

četvrtak 02.11.2023.
23:40

Iznenađenje u Torinu.

Frosinone Calcio

Fudbaleri Frosinonea plasirali su se večeras u osminu finala Kupa Italije pošto kao gosti savladali ekipu Torina sa 2:1.

Gosti su poveli u petom minutu golom 17-godišnjeg fudbalera Bajerna na pozajmici u Frosinoneu Arijona Ibrahimovića, da bi u 31. David Zima poravnao rezultat.

Promene rezultata u drugom poluvremenu nije bilo nakon čega su usledili produžeci u kojima je gol odluke postigao pozajmljeni igrač Reala Reinijer u 98. minutu.

Reprezentativac Srbije Ivan Ilić ušao je u 67. minutu, ali nije pomogao svojoj ekipi da izbegne poraz.

Ranije danas, u osminu finala prošao je i tim Sasuola koji je kod kuće eliminisao Speciju tek nakon izvođenja penala.

Reprezentativac Srbije Uroš Račić odigrao je 90 minuta za Sasuolo.