Kup kralja - Nemilosrdni Hetafe uz gol Mitrovića brojao do 12, umalo bruka Sosijedada od šestoligaša!

sreda 01.11.2023.
21:25

U terminu od 18.30 večeras su odigrane tri utakmice druge runde španskog Kupa kralja.

CF Getafe
CF Getafe

Hetafe je danas bio nemilosrdan protiv Tardijente koju je dobio u gostima sa čak 12:0.

Pogoci su se ređali kao na traci, najviše ih je postigao Oskar Rodrigez, tri, Mejson Grinvud postigao je dva gola, a među strelce su se upisali i Patrik, Lozano, Martin, Duarte, Latasa, Majoral, ali i srpski internacionalac Stefan Mitrović koji je od 68. minuta kročio na teren.

Sa svojim rivalom lako se izborila i Majorka koja je savladala domaći Boiro sa 4:0.

Zablistao je Abdon Prats, strelac tri pogotka, dok se četvrti delo Kajla Larina.

Real Sosijedad umalo se nije obrukao protiv šestoligaša Bunola kojeg je savladao samo sa 1:0 i to golom u drugom poluvremenu.

Spasilac Baska bio je Karlos Fernandez koji je pogodio u 67. minutu.