Kup kralja - ''Prazne puške'' Barsinih rezervista

sreda 28.10.2015.
22:27

Barsa bez pobede večeras u duelu sa ekipom Viljanovensea u šesnaestini finala Kupa kralja.

BETA/AP Photo/Fernando Viros

Odluku o plasmanu u narednu fazu takmičenja u Kupu kralja Barselona je ostavila za revanš na Kamp Nou.

Katalonci su večeras gostovali Viljanovenseu, članu Segunde B, ali nisu uspeli da opravdaju ulogu velikog favorita.

Ovaj duel je završen bez pobednika, ali i bez golova, rezultatom 0-0.

Barselona je nastupila u kombinovanom sastavu, priliku su dobili rezervisti, koji nisu uspeli da dokažu da zaslužuju veću minutažu.

Revanš je na programu 2. decembra, kada će Barsa biti domaćin.

14 Komentara

ppera 1
Thursday, 29.10.2015
04:32

Niti vidim šta je ovde novo, a niti vidim šta bi me začudilo? Pored trenera glavni Barsin problem i jesu upravo ovi igrači koji su na nivou 3. lige (pa valjda sa njima Barsa B i jeste ispala u 3. ligu). Naravno da La Masija ne može od svakoga napraviti dobrog fudbalera, a na kraju to već odavno i nije bitno za uspešnost tima. Međutim ne mogu u Barsu dolaziti samo igrači kojima se garantuje 90. minuta na terenu u svakoj utakmici, a odlaziti oni koji su nezadovoljni jer svaku drugu utakmicu igraju po 20-30 minuta. U tom slučaju će kompletnu Barsinu klupu popunjavati samo ovi, a onda se sa takvom klupom ne može daleko ni u ligi ni u Evropi...

Lord Bobinho 1
01:14

Hahahaha bas su mocni,oni se jos nadaju pred El Klasiko pogotovu ona 3 Messijevca,sto vise na svaku Ronaldovu vest :D

23:59

La Masija = prop'o :D....nece oni vise izbaciti krstenog igraca, od sad samo kupovina kao i ostali....to je bila jedna generacija, i to mu je to.

Barça el honor
00:40

Aaaa vidim prati se Barsa i to u kupu i slavi se neresen rezultat :) Ti i pojedini ste mnogo veliki optimisti ako ocekujete da Barsa svako malo izbaci nekog vanzemaljca,to cak ni ja koji volim pozitivno da razmisljam ne ocekujem u tolikoj meri :)

23:44

Nisam ocekivao da ih napune s obzirom na sastav Barse i motivisanost ekipe Viljanovense ali sam mislio da ce biti neka minimalna pobeda.Utakmicu nisam gledao ali koliko sam citao po raznim izvestajima i komentarima nije bilo dobro posebno sto se tice napada.

01:20

ja sam video sastave i mogu reci da koliko ne znam igrace Viljanovensea, tolio nisam znao ni veinu Barsinih koji su izasli. A to sto je bilo 0-0 samo znaci da se nista nije ni desavalo verovatno. Ocigledno da klinci nisu neki preveliki talenti, jer realno da si stavio Masija, Injestu, Fabregasa, Pikea i Pedra kad su imali izmedju 17 i 20 godina sa ostalima treceligas se ne bi bas lepo proveo.

20:16

Ova jedna utakmica ne mora nista da znaci jer neki od tih klinaca igraju prvi put za prvi tim ali definitivno ima zalutalih igraca.

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
23:29

haahahahahahahaahahahahahaha

S-I-M-K-E_
23:47

Ne znam sta ti je smijesno,Barsa je otisla na izlet,nije ih zanimao rezultat,da su izgubili 4-0 ovu utakmicu,na Nou Kampu bi to bila rutina,jer ovaj klub igra u trecoj ligi.