Kutinjo, ovo je morao da bude gol!

četvrtak 10.03.2016.
21:41

Pogledajte kakvu je priliku propustio Filipe Kutinjo u meču sa Mančester junajtedom pri rezultatu 1:0 u korist Redsa.

BETA/AP Photo/Matt Dunham

Liverpul je imao 1:0, posed lopte koji se povećava iz minuta u minut, kao i nekoliko solidnih prilika koje nisu iskoristili u prvom poluvremenu.

Najbolja je svakako ova koju je propustio Filipe Kutinjo, sigurno da je mogao bolje da reaguje u ovoj sitauciji.

Nikako ne smemo zanemariti ni odličnu odbranu golmana Mančester junajteda Davida De Hee koji je ispratio ovu situaciju do samog kraja i sjajno odbranio udarac Kutinja.

Pogledajte šta se dešavalo...

14 Komentara

MaNcHesTeR_ed
Friday, 11.03.2016
15:19

Nije mogao jer mu je lopta bezala i zato je ovako slabo sutnuo.

Chelseaaaaa
Thursday, 10.03.2016
23:21

kakav golman majko mila

Chella_ynwa
23:04

Sve bi bilo savrseno da smo dali jos barem jedan gol, ovako ostaje strah da nam se je obiju o glavu ovi promasaji.nDe Hea je fantastican golman, svaka cast momku.

AxweII
23:02

Ja ne znam, kao da se boje igrati protiv MU...Da je Siti ili Arsenal sa druge strane do sada bi bilo 3-0 na semaforu i gejm over...Ovako isto protiv MU u proslom duelu...Tonu promasenih prilika..Frustrira..

Emre Can
12:47

Nadam se da ce pokupiti Real De Heu, pa neka dovedu Bufona i Nojera zajedno, samo da ne brani ovaj De Hea :D

23:01

De Hea nas spašava svaki put. Ako završi 1-0, 2-0 da smo prezadovoljni. Čestitam Liverpulu na odličnoj igri u prvom poluvremenu.

22:58

Какав рефлекс!

Igorr
22:54

Ovo je sramota za jedan Mancester Junajted. . . U prvom poluvremenu nam igraju viktoriju oko gola, posed lopte u ovakvom derbiju 70-30 za Liverpul, sutevi u okvir 5-0 za Liverpul... Do kada cemo mi navijaci trpeti ovo? Kao da gledam Barselona-Getafe, molim vas smenite Van Gala.....

Paisley > man scums
00:16

Nije to sramota batice, tako stvari stoje

\'\'God\'\'
22:48

De Hea takodje vrhunske odbrane Staridzu i Lalani, svaka mu cast, moglo je biti 2 ili 3 - 0. Smoling je ocajan.

XL
22:55

Liverpool vs David De Hea BUKVALNO....

Emre Can
22:46

Ma ne mogu da verujem da vodimo samo 1-0! relan rezultat prvog poluvremena je 3-0, mancester bez sanse, a kutinjo ovo masi a de hea vadi jos 100postotnu sansu Staridzu i jos par puta je odlicno reagovao... Nikako da nas pogleda Bog protiv Junajteda, nadam se da cemo dati jos par golova u drugom delu....