23:35

Spuštena je zavesa na 35. kolo francuske Lige 1.

twitter.com
twitter.com

Odličan fudbal je viđen u susretu timova koji se bore za drugupoziciju, na kraju nerešen ishod Lion 2:2 Lil.

Domaći su bolje ušli derbi 35. kola, Depaj je odlično povukao kontru po levoj strani, Holanđanin je prepustio loptu Terijeu u šesnaestercu koji donosi vođstvo Lionu već u 11. minutu.

Gosti su imali odlične prilike preko Loika Remija, ali je golman Liona Lopes odlično reagovao u dva navrata.

Ipak Lil dolazi do izjednačenja samo pet minuta posle pauze.

"Doge" su uspele da potpuno preokrenu rezultat u 68. minutu preko Sumare koji je odlično iskoristio centaršut i postigao odličan gol za 1:2.

Domaći nisu odustajali, sijaset prilika je prethodilo zasluženom izjednačenju Liona koje je doneo Leo Duboa koji sjajno koristi odbitak u 74. minutu susreta 2:2.

Do kraja susreta su igrači Liona imali odlične šanse da preokrenu rezultat u korist svog tima, ali šuteve Fekira i Oara sjajno brani golman gostiju.

Meč se završio podelom bodova 2:2, Lil i dalje ima prednost od šest bodova u odnosu na večerašnjeg protivnika na tri kola do kraja prvenstva.