19:01

Lorijen ispustio pobedu.

twitter.com
twitter.com

Fudbaleri Strazbura i Lorijena remizirali su u meču 15. kola francuske Lige 1, meč je završen rezultatom 1:1.

Vodeći gol videli smo već u petom minutu kada je nakon dobro izvedenog kornera napadač gostiju Terem Mofi zatresao mrežu Strazbura.

U nastavku meča Lorijen se fokusirao na odbranu stečene prednosti. Ekipa Strazbura imala je veći posed lopte, nekoliko dobrih prilika da dođe makar do boda, ali su pokuašaji Ažorka i Belegara bili neprecizni.

Ipak, tri minuta pre kraja meča Strazbur je stigao do pogotka. Belegar je odlično prošao po desnoj strani, uputio centaršut, a napadač domaćih Habib Dijalo pogodio za bod.

Tako je Strazbur izbegao poraz, ali ostao na pretposlednjem mestu Lige 1, bez trijumfa na domaćem terenu.