Laciju tri boda, utakmica koju ćete sutra zaboraviti

22:25

Ekipa Lacija stigla do druge uzastopne pobede.

EPA-EFE/MAURIZIO BRAMBATTI

Lacio ne odustaje od Lige šampiona, danas su stigli do četvrtog mesta, makar na kratko.

Oni su na svom terenu uz velike muke savladali Empoli, bilo je 1:0 (1:0), a jedini gol smo videli iz penala.

Lacio je ušao u utakmicu kao favorit, ali nije lako stizao do šansi. Milinkovićev gol je poništen zbog faula, a dobru odbranu je imao Provedel koji je zaustavio Koreu.

Ipak, Provedel pravi faul u 42. minutu, bila je to njegova katastrofalna greška, nije video protivničkog igrača, Lacio je stigao do penala, a siguran izvođač bio je Kaisedo za 1:0.

Sergej je imao i jedan šut početkom drugog poluvremena, njegov udarac glavom je odbranio Provedel, a samo minut kasnije je Srbin morao van terena, iako nije bio povređen.

Empoli je imao šansu, i to preko Krunića, bila je to najbolja šansa za goste.

Lacio bez nekih velikih šansi do kraja, kao i Empoli, pa u ovoj utakmici domaćin izlazi kao pobednik. Tri boda se pišu za Lacio, ovo je utakmica koja će biti brzo zaboravljena.