Ponovo gužva u borbi za LŠ, Atalanta osvojila ''Olimpiko"

subota 11.02.2023.
22:41

Pobeda Atalante i treće mesto na tabeli.

@OfficialSSLazio/Twitter

Posle nesrećnog prethodnog meča sa Sasuolom, poraza i dva crvena kartona, Atalanta je pobedila Lacio u gostima rezultatom 2:0 u derbiju 22. kola Serije A. Pobedom je Atalanta ponovo ,,zakuvala" borbu za Ligu šampiona.

U 23. minutu gosti su stigli do prednosti. Zapakosta je primio loptu u šesnaestercu i pogodio u desne rašlje.

Imobile je bio u prilici da izjednaači rezultat, bio je sam u petercu ispred gola Atalante, ali je lopta išla pravo u golmana, koji je odbranio.

Stopostotna prilika je usledila na drugoj strani, odmah posle toga. Brzu kontru je istrčao Hojlund, ali je i na drugom golu golman odlično intervenisao.

Ono što nije uspeo tada, nadoknadio je vrlo brzo. U 65. minutu Hojlund je udvostručio vodstvo gostiju. Primio je loptu od Lukmana ispred gola i zahvaljujući dobroj poziciji poslao loptu u mrežu.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić odigrao je ceo meč za Lacio, ali nije uspeo da pomogne svom timu da stigne do bodova.

Posle ovog meča Atalanta je treća na tabeli sa 41 bodom, koliko imaju i Roma i Milan, uz utakmicu manje, dok je Lacio šesti sa 39 bodova. Inter ima dva boda više od Atalante, ali takođe utakmicu manje, dok je Napoli ubedljivo prvi sa 56 bodova.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta bonus za kazino, a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.