petak 03.03.2023.
22:41

Napoli poražen!

EPA-EFE/CESARE ABBATE

Pobeda ekipe Lacija u okviru 25. kola Serije A protiv ekipe koja će, izvesno je, biti prvak italijanskog šampionata. Napoli - Lacio 0:1!

Ne možemo reći da su gosti zaslužili tri boda, jer su domaći imali inicijativu, imali više prilika za postizanje gola, na kraju je jedan potez presudio.

Napoli je tako prekinuo svoju sjajnu seriju, Lacio je izbio na drugo mesto, makar na kratko, dok Inter i Milan ne odigraju svoju utakmicu. Uglavnom, sjajna pobeda, velika u borbi za Ligu šampiona.

Igrao se 67. minut kada je postignut jedini gol, Matijas Vesino je dočekao loptu na oko 25 metara od gola, opalio i pogodio mrežu. Fantastičan gol za pobedu gostiju!

Napoli je imao kolosalnu šansu, Osimen je pogodio stativu, potom i fantastična odbrana Provedela koji je jedan od junaka gostujućeg tima.

Sergej Milinković-Savić danas svih 90 minuta na terenu i bio je sasvim solidan.