utorak 23.02.2021.
21:47

Bajern lagano...

EPA-EFE/MAURIZIO BRAMBATTI/BT

Bajern Minhen rutinki vodi, a Atletiko Madrid i Čelsi igraju prilično nezanimljivu utakmicu u Bukureštu.

Posle prvih 45 minuta, Bavarci imaju već tri gola prednosti, strelci su bili Robert Levandovski, mladi Džamal Musiala i Liroj Sane.

Poljak je već u devetom minutu iskoristio grešku Musaća, koje je dao kratku loptu, Leva je presekao i lako pogodio za 0:1.

Levandovski je ovim golom stigao do svog 72. u Ligi šampiona čime je preskočio legendarnog Raula Gonzalesa na trećoj poziciji. Neprikosnoveni su i dalje Kristijano Ronaldo sa 134 i Lionel Mesi sa 119.

Musiala je posle lepe akcije šampiona Evrope u 24. minutu sa ivice šesnaesterca pogodio za 2:0.

U finišu prvog dela utakmice Sane je potpuno dotukao očajne Rimljane i stavio tačku na ovaj dvomeč.

Što se tiče utakmice u Bukureštu, prilično je nezanimljivo, Čelsi dominira i ima posed lopte, Atletiko igra svoju "čekalicu" i kontru da povede, a malo je falilo da se to desi u finišu prvog poluvremena kada je Luis Suarez za malo bio kratak.

Čelsi je konkretniji i više napada, ali teško probije bedem Atletika... čekamo nastavak.