četvrtak 21.07.2022.
20:43

Sergej strelac u novoj pobedi Lacija.

EPA-EFE/ANGELO CARCONI

Fudbaleri Lacija savladali su slovenačku ekipu Primorja rezultatom 4:0 u prijateljskoj utakmici, a među strelce se upisao i Sergej Milinković-Savić.

Susret je odigran u Auronco di Kadoreu, mestu gde se italijanski klub tradicionalno priprema.

Svetlo-plavi su sve vreme kontrolisali utakmicu i na kraju ubedljivo slavili.

Goleadu protiv slovenačkog drugoligaša otvorio je srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić, pogotkom u 17 minutu. Samo četiri minuta kasnije na 2:0 povisio je Pedro.

U nastavku utakmice vezista Kataldi povećava prednost na 3:0 u 50. minutu. Konačan rezultat 4:0 postavio je mladi napadač Mateo Kanselieri u 89. minutu.

Izabranici Marucija Sarija i dalje imaju stoprocentan učinak posle četiri odigrane utakmice na pripremama. Naredni meč odigraće 27. jula protiv Đenove.