nedelja 27.09.2020.
16:21

Neko je davno rekao, 2:0 je najopasniji rezultat...

EPA-EFE/RONALD WITTEK

Bajern je aktuelni prvak Evrope i klub koji je osvojio sve u Nemačkoj, ali nakon prvih 45 minuta gubi u Hofenhajmu sa 2:1.

Ermin Bičakčić je šokirao goste u 16. minutu kada je iskoristio centaršut Gajgera i glavom savladao Nojera za vođstvo svog tima.

Nisu stigli Bavarci ni propisno da uzvrate, a desilo se novo neprijatno iznenađenje u 24. minutu.

Nakon što se lopta odbila od Pavara, Munas Dabur je odlučno krenuo u kontru i na maestralan način "bocnuo" golmana Bajerna i udvostručio prednost Hofenhajma.

Usledio je sjajan gol Džošue Kimiha u 36. minutu, lopta je okrznula prečku i zatresla mrežu, u finišu poluvremena Kramarić je pogodio prečku, pa nema sumnje da ćemo gledati još uzbudljiviji nastavak meča u Hofenhajmu...