LaLiga: Lukićev Levante poražen u Viljarealu, "Žuta podmornica" poslala Real na peto mesto

subota 20.01.2018.
20:28

Fudbaleri Viljareala slavili su na svom stadionu protiv ekipe iz Valensije.

EPA/Domenech Castello

Viljareal je slavio sa 2:1 (1:0) protiv Levantea u okviru 20. kola španske La Lige.

Poveli su u 26. minutu, strelac je sa bele tačke bio Manuel Trigeros.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, a onda je u nastavku nakon samo pet minuta, na asistenciju bivšeg fudbalera Mančester Sitija Enesa Unala, bivši igrač Reala Denis Čerišev povisio na 2:0.

Gosti su do počasnog gola stigli u trećem minutu sudijske nadoknade, strelac je bio Rožer, sa kreča.

U startnoj postavi gostiju bio je i bivši fudbaler Partizana Saša Lukić, a srpski fudbaler je igru napustio u 53. minutu susreta.

Viljareal je nakon ovog kola četvrti na tabeli sa 34 osvojena boda, preskočili su Real i poslali "Los Blankose" na peto mesto, ali imaju i dve utakmice više od Madriđana.

Levante 16. sa 18 bodova, dva više od Deportiva koji je prvi ispod crte, ali ekipa iz La Korunje još nije odigrala svoj meč 20. kola.