Lautaro pogodio, pa se obrukao, Tiram može i ramenom, Inter prvi ponovo!
Poraz Bolonje u Milanu.
Povezane vesti
Fudbaleri Intera savladali su u Milanu ekipu Bolonje rezultatom 3:1 u meču 18. kola italijanske Serije A.
Izabranici Kristijana Kivua revanširali su se večerašnjem protivniku za poraz u Superkupu Italije i novom pobedom se vratili na prvu poziciju Kalča.
Od samog početka susreta, na terenu je postojao samo jedan tim, ali trebalo je proći dosta vremena da “neroazuri” slome otpor rivala kojem su pretili redom Tiram, Martines, Čalhanoglu i Bastoni.
Uzvratio je na drugoj strani Odgard, no to je bio samo kratkotrajni bljesak pošto je Inter naplatio sve promašaje u 39. minutu golom Pjotra Zjelinskog koji je golom krunisao akciju Tirama i Lautara Martinesa.
Argentinac možda nije uspeo da se upiše među strelce u poslednjim trenucima prvog poluvremena, ali jeste početkom drugog kada je u 48. minutu bio najviši u skoku posle kornera Čalhanoglua i glavom matirao nemoćnog Ravalju.
Mogao je Martines do barem još jednog gola kada se nedugo zatim propisno obrukao i pogodio prečku sa pet metara, dok je njegov naredni pokušaj Ravalja uspešno ukrotio.
Ono što nije mogao dogodilo se u 74. minutu, odličan centaršut Dimarka iz kornera iskoristio je Markus Tiram da ramenom otkloni svaku dilemu oko pitanja pobednika na Đuzepe Meaci.
Bolonja je do kraja susreta uspela da stigne do počasnog pogotka koji je potpisao Santijago Kastro u 83. minutu, međutim više od toga nije mogla.
Inter zauzima prvu poziciju na tabeli Serije A sa 39 bodova, dok je Bolonja sedma sa 26.
0 Komentara