Lautaro preplakao dva dana pre utakmice: "Živim za ovakav fudbal, nisam mogao propustiti meč"
Argentinac prepun emocija.

Povezane vesti
Fudbaler i kapiten Intera Lautaro Martinez povređen je igrao dugi polufinalni meč protiv Barselone prošle večeri.
Argentinac se povredio u prvom susretu i bio je pod znakom pitanja za revanš. Odmarao je tokom vikenda, a onda sa stegnutim do maksimuma zavojem na butini igrao 71 minut i za to vreme postigao vodeći pogodak.
Bilo je upitno za koliko će Lautaro biti sposoban protiv Barselone, ali stoički je izdržao
"Mnogo smo propatili, ali smo igrali neverovatno timski. Osećao sam kao da mi je noga drugačija prethodnih dana i prva dva sa plakao. Pokušavao sam da se oporavim i čak iako nisam bio 100 odsto znao sam da moram da igram utakmicu. Živim ovakav fudbal", kazao je Lautaro.
Emocije su ga savladale i posle utakmice, pa je takođe završio u suzama.
"Mnogo stvari je u meni, mnogo misli... Suočili smo se sa jakim timom, ali Inter je podizao nivo u poslednjih četiri-pet godina i moramo biti ponosni. Ovaj tim ne odustaje, a navijači su bili neverovatni".
Inter je 2023. ostao bez Lige šampiona porazom od Mančester sitija.
"Od prvog dana kada smo izgubili finale počela je naša velika želja da osvojimo trofej. Moramo da povratimo energiju, završimo šampionat i sada imamo još jednu šansu da uđemo u istoriju".
0 Komentara