Lazović dva puta u metu!

sreda 11.04.2018.
20:13

Videoton je zabeležio novu pobedu u prvenstvu Mađarske, uspeo je da savlada Honved na gostovanju sa 1:4.

Epa/Caroline Blumberg

Videoton našeg Marka Nikolića i Ferencvaroš će voditi veliku bitku do kraja ovog prvenstva kada se radi o šampionskoj tituli.

Nakon 25. kola obe ekipe imaju identičan skor, 16 pobeda, 6 nerešenih i 3 poraza, s tim što Ferencvaroš ima bolju gol razliku, 55:22, naspram 55:25 Videotonovih.

Danas je Videoton savladao četvrtoplasirani Honved sa 1:4 u gostima, a Danko Lazović je bio strelac dva gola.

On je pogađao mrežu gostujućeg golmana u 52. i 78. minutu, a pored njega strelci za goste su bili i Nikolov u 35. i Vinicius u 63. minutu. Jedini gol za Honved postigao je Lanzafame u 56. minutu.

Igrao je Stefan Šćepović čitavu utakmicu, Marko je ušao umesto Lazovića na 10 minuta do kraja. Na drugoj strani Kamber je zabeležio svih 90 minuta.