LE - "Vatromet" golova, Leverkuzen na penale izbacio Monako!

četvrtak 23.02.2023.
21:28

Tragičar je Matazo.

EPA-EFE/Sebastien Nogier

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena plasirali su se u osminu finala Lige Evrope, pošto su nakon sjajnog dvomeča i ukupnog rezultata 5:5, tek posle boljeg izvođenja penala eliminisali Monako.

Monako je pre sedam dana slavio u Nemačkoj sa 3:2, a Leverkuzen se večeras revanširao potpuno istom merom. U penal-seriji gosti su bili bolji sa 5:3.

"Farmaceuti" su poveli u 13. minutu preko Virca, a izjednačio je Ben Jeder iz penala šest minuta kasnije.

Palasios je već u 21. minutu ponovo doveo goste u vođstvo, da bi na 1:3 povisio Adli u 58. minutu, na asistenciju Virca.

Nije se Monako predao, napadao je, pokušavao da izjednači u ukupnom rezultatu i uspeo je u 84. minutu, kada je Embolo savladao golmana Hradeckog na pas Dijate.

U dodatnih 30 minuta nije bilo uzbuđenja i golova, pa su putnika u osminu finala odlučili penali.

U penal-seriji su smireniji bili igrači nemačke ekipe, pogodili su svi sa 11 metara, dok je tragičar u Monaku bio Belgijanac Matazo, koji je promašio u drugoj seriji.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta bonus za kazino, a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.