22:54

Odlične utakmice.

EPA-EFE/Olaf Kraak

Lester Siti - Slavija Prag 0:2

"Lisice" su prve oprobale svog protivnika, Olbrajton je pokušao - Kolar odlično reaguje. Na drugoj strani svoje šanse su imali Sima i Kuhta, u prvom delu igre nismo videli golove.

Ali već početkom drugog dolazi pogodak i od strane igrača Slavije Prag! Provod odlično koristi asistenciju Stančua,Česi vode od 49. minuta.

Reagovao je Rodžers, ušli su Kastanje, Pereira i Barns a izašli Olbrajton, Amarti i Čuduri.

Česi eliminišu engleski tim i to golom Sime u 79. minutu.

Mančester Junajted - Real Sosijedad 0:0

Junajted je imao visoko vođstvo iz prvog meča (4:0), ipak Džejmsov faul im nije bio potreban. Mladi ofanzivac pravi penal, ipak Ojarzabal šutira tragično i promašuje veliku šansu u 14. minutu.

Krenuo je Junajted da pritiska, ređale su se šanse Marsijala,Fernandeša i Džejmsa, ali bez promene rezultata tokom prvih 45 minuta.

U nastavku blaga inicijativa domaćih, ali gosti beleže najbolji napad - Jon ipak pogađa tek stativu. U 63. minutu videli smo i prvi gol, Tuanzebe pogađa, ali je gol mladog defanzivac ubrzo poništen zbog faula.

Marsijal je imao još jednu odličnu šansu, francuski napadač je ipak ne koristi.

PSV - Olimpijakos 2:1

Grci su imali vođstvo od 4:2 iz prvog meča, ali je to sve palo u vodu u prvih 45 minuta.

Zahavi je neverovatan, napadač PSV-a prvo postižegol posle kornera u 23. minutu da bi onda u 44. Izraelac pogodio efektno iz slobodnjaka za 2:0 i rezultatski prolaz svoje ekipe dalje.

U nastavku Olimpijakos preti preko Kamare, kod "filipsovaca" dobre šanse propuštaju Malen i Maks iz slobodnog udarca.

Grci su ipak preživeli gostovanje, gol posle odbitka postiže Koka u 88. minutu. Grci idu dalje.