LE (kval) - Lalatovićeva Zorja poražena u Pragu, Haken od 2:0 do remija

21:05

Odigrane su prve dve utakmice današnjeg rasporeda kvalifikacija za Ligu Evrope.

STARSPORT
STARSPORT

Fudbaleri Hakena i Aberdina odigrali su nerešeno 2:2 prvi meč plej-ofa kvalifikacija za Ligu Evrope.

Haken, u kom igra i srpski fudbaler Srđan Hristić, poveo je u 36. minutu preko Lajunija i imao minimalnu prednost na poluvremenu.

U nastavku su je udvostručili sa bele tačke u 69. minutu.

Međutim, nakon toga usledio je preokret gostiju. Miovski je bio precizan u 75. minutu za 2:1, da bi tačku na meč stavio Deviln samo četiri minuta kasnije.

Zorja iz Luganska, koju se klupe predvodi Nenad Lalatović izgubila je od Slavije u Pragu 2:0.

Čekalo se dugo na gol, gotovo cela utakmica je prošla dok se mreža nije zatresla. Slavija je povela u 81. minutu preko Muhameda Tijanija.

Iako je ovo bio gotovo kraj utakmice, nije bio kraj golovima. U četvrtom minutu nadoknade meča Masopust je postigao gol za konačnih 2:0.