četvrtak 18.02.2016.
22:14

'Slepi miševi' na 'Mestalji' uspeli nešto što nije nikad niko u istoriji Lige Evrope.

O čemu se radi?

Nakon prvih 45 minuta igre utakmice 1/16 finala Lige Evrope između Valensije i bečkog Rapida, četa Garija Nevila vodi sa ubedljivih 5:0!

Nikada do sada u istoriji ovog takmičenja nije 'pukla petarda' na jednoj utakmici u prvom poluvremenu.

Centralna figura meča u prvih 45 minuta meča bio je Santi Mina, koji je postigao dva gola i zabeležio tri asistencije.

santi mina

23 Komentara

qeki
Friday, 19.02.2016
18:46

Nije bila Barselona toliko mocna,koliko je valensija bila losa kada su igrali,imaju vrv najtalentovaniji tim u Spaniji i 5 po kvalitetu u celoj ligi.

02:32

Pogledam naslov uocim 5-0 i reko nisu valjda izgubili, kad vidim z apoluvreme, svak cast, na ovome, ali Valensiaj mora da nasavi da pruza ovakve partije.

Boris Josifovski
00:37

Pa bilo je pitanje na kome ce iskaliti bes i koga ce razbiti. Imaju cetvrtu najbolju ekipu u Spaniji, i samo neka tako nastave!

SAB
01:11

Trenutno 5.u jer Sevilja je malo trenutno bolja

Goran Zdravkovic
00:05

i corava koka ubode koje zrno... Nevilu odlazi...

MaNcHesTeR_ed
00:33

5 zrna za 45minuta.

StormyLBZ
13:51

Rapid Viena nije merilo, mora on da opravda takve rezultate protiv jacih timova!

12:18

kakav tim ima Valensija da je drugi trener dali bi 10 u prvom... ali ne znanje trenerovo, pokazuju rezultati, a i mogo jak pa taj Rapid...

Majorr
Thursday, 18.02.2016
23:45

Spanci dominiraju. Viljareal pobedio, Sevilja i Valensija.. Osvajaju titule nekoliko godina

Johan Krojf
00:25

I Bilbao, Primera je najbolja liga na svijetu, mozda nije najzanimljivija za gledanje, to je i stvar ukusa, ali najbolja jeste.

Liga BBVA
01:40

Obično kada gledam neku utakmicu iz PL zaspim posle 10 minuta ako je derbi, inače posle 5.

SAB
01:12

Obicno kada gledam neku utakmicu iz primere, posle 15 minuta ugasim tv i dodjem na sportske

Делија_момак
23:44

Запуши уста критичарима!

Barça u ♥
23:30

Santi Mina ubija 3 asistencijei 2 gola!!!!!

Lazar Pešut
23:28

O znaci ipak moze nekog da dobije, a da to nije spanski kup! Gari, svaka cast samo ti tako nastavi!

23:27

САНТИ МИНА ИГРАЧ КОЛА!

Stefaninho
23:21
Madridista
23:21

Nevil preporodio Valensiju, stopostotan ucinak u poslednje dvije utakmice (racunajuci ovu). Zaista nevjerovatno da mu je to poslo za rukom. Ljudi danas pricaju o Gvardijoli, Murinju i ostalim, a za 10 godina ce se o Nevilu pricat.