četvrtak 18.03.2021.
21:25

Jedina šansa Totenhema da se vrati u Ligu šampiona nestala na "Maksimiru".

EPA-EFE/ANTONIO BAT

Murinjo je nastupio sa najboljim timom u Hrvatskoj, ali domaći sa boljim prilikama.

Majer je propustio odličnu priliku, Kejn je imao najbolju priliku na drugoj strani. Šut kapitena "pevaca" brani Livaković. A onda bolja igra Dinama.

Mislav Oršić sjajno matira Ljorisa, to je 1:0 za Dinamo u 62. minutu. Mogao je desetak minuta kasnije Moura da izjednači, ali šut Brazilca neprecizan. Došao je 82. minut i ponovo Mislav Oršić. Sjajan kraj odlične akcije domaćeg tima.

Ponajbolji igrač hrvatskog kluba postiže i svoj drugi gol večeras, Dinamo izjednačuje i u ukupnom poretku - 2:0. Ubrzo se otišlo i u produžetke.

Bejl je imao dobar pokušaj u prvom produžetku, šut Velšanina ide tik pored gola. Hrvati su nastavili sa dobrom igrom - Oršić je hteo svoj het-trik. Fenomenalni napadač ga i u upisuje, odličan gol sa distance u 106. minutu za vođstvo hrvatskog tima.

Po prvi put da vode u dvomeču sa "pevcima".

Kejn je pokušao sa napadima, šutirali su "pevci". Kejn je maltene imao prazan gol, ali Livaković nekako dolazi do verovatno i ključne odbrane.