nedelja 30.10.2022.
22:43

"Bikovi" iskoristili svoje šanse.

EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

"Rosoneri" su u prvih deset minuta mogli do dva gola. Međutim, gostujući tim sa Leaom na čelu nije bio dovoljno koncentrisan u završnici. Dve velike šanse Portugalca, dva velika promašaja Milana.

Na drugoj strani "bikovi" su maksimalno iskoristili svoje prilike. Lazaro odlično nalazi Điđija koji glavom dovodi Torino u vođstvo - igrao se 35. minut.

Samo dva minuta kasnije bilo je 2:0. Mirančuk precizno šutira i udvostručuje prednost Torina u 37. minutu.

Pioli je reagovao na poluvremenu, izašli su Dijaz i Leao a ušlo De Ketelaere i Rebić. To je donelo bolju igru "rosonera", u 50. i 54. minutu vidimo dobre šanse Origija i Desta, ali bez promene rezultata.

A onda gosti koriste grešku odbrane - Mesijas pogađa i smanjuje na 2:1 u 67. minutu. Vidimo i veliku nervozu kraj aut linije, Jurić u dva minuta dobija dva žuta kartona te je trener Torina ranije napustio meč. Ušao je i Žiru, ali bez prave prilike za Francuza.