Leče dočekalo, proradio Nikola Štulić!

Autor: Ivan Cvetković
petak 12.12.2025.
22:52
Izvor: Sportske.net

Kakvo veče za reprezentativca Srbije.

Giovanni Evangelista/LaPresse via AP
Giovanni Evangelista/LaPresse via AP

Povezane vesti


Fudbaleri Lečea savladali su na domaćem terenu ekipu Pize rezultatom 1:0 u meču 15. kola italijanske Serije A.

Izabranici Euzebija Di Frančeska upisali su drugu vezanu pobedu na domaćem terenu, a večerašnji meč na Vija del Mareu obeležio je reprezentativac Srbije Nikola Štulić.

Srpski napadač postigao je jedini gol u trijumfu svoje ekipe, iako je u igru ušao tokom drugog poluvremena u 67. minutu meča umesto Kamarde.

Nekadašnjem napadaču Partizana i niškog Radničkog bilo je potrebno svega pet minuta da postigne gol nakon što je iz prvog dodira odlično reagovao na asistenciju takođe rezerviste Bande.

Bio je to Štulićev prvi pogodak u 14. nastupu u dresu Lečea u koji je prešao iz Šarloe proteklog leta za sumu od 5.000.000 evra.

Prvi, nadamo se, ne i poslednji...

Lecce [1]-0 Pisa - Nikola Štulić 72'
byu/Largvt insoccer

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke