Autor: Beta Beta
petak 01.05.2015.
23:20
Izvor: Beta

Gosti iz Valensije bili su lak plen za četu Dejvida Mojesa večeras u San Sebastijanu.

Beta/AP Photo/Paul White

Na premijeri 35. kola španske Primere fudbaleri Real Sosijedada slavili su ubedljivu pobedu protiv Levantea rezultatom 3:0

Baski su do prednosti došli u 13. minutu, a strelac je bio islandski napadač Alfred Finbogason na asistenciju Jurija Berčičea.

Na 2:0 povisio je Markel Bergara u 51. minutu, kada je posle jednog kornera, koji je izveo Ruben Pardo bio najviši u skoku i glavom uputio loptu koja je savladala golmana Dijega Marina, da bi konačan rezultat postavio Karlos Vela tri minuta pre kraja utakmice.

Golove sa 'Anoete' pogledajte OVDE.

Real Sosijedad posle 35 odigranih utakmica zauzima 11. mesto sa 43 boda, dok je Levante četiri mesta ispod sa 35 osvojenih bodova.