22:45

Biće tesno u borbi za opstanak...

EPA-EFE/Gareth Copley

Borba za opstanak će se voditi do poslednjeg kola u Premijer ligi, a danas je izuzetno bitnu pobedu zabeležila ekipa Lidsa.

Bitni bodovi i za samopouzdanje ovog tima stigli su posle meča sa Notingem Forestom, bilo je 2:1 u korist tima sa "Eland rouda".

Gosti su stigli prvi do prednosti, Mangala je uspeo da se nakon dodavanja Denisa izbori za udarac i da pogodi sam ugao, ali je odgovor odmah usledio.

Harison u 20. minutu uspeva da pogodio za 1:1, da bi Sinistera postavio konačnih 2:1 u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Ekipa Aston Vile je uspela da savlada Lester sa 1:2 i tako stavili na teške muke domaćina koji ostaje na pretposlednjem mestu na tabeli.

Votkins je doveo Aston Vilu u prednost u 24. minutu, da bi Barns 11 minuta kasnije uspeo da izjednači. Ipak, domaćin ostaje sa igračem manje zbog "užarenog" Desburi-Hola, a u 87. minutu Traore donosi pobedu gostima koji su u borbi za Evropu.

Brajton je kao gost uspeo da savlada Bornmut sa 0:2, pa domaći ostaju u zoni ispadanja.

Ferguson je doveo goste u prednost u 28. minutu, a konačnih 0:2 postavlja Hulio Enciso u finišu utakmice.