nedelja 15.09.2019.
19:54

Podela bodova na "Žofri Žišaru".

EPA/IAN LANGSDON

Fudbaleri Sent Etjena su u petom kolu francuskog šampionata dočekali ekipu Tuluza, meč je okončan rezultatom 2:2 (1:2).

Poveli su gosti u 15. minutu, strelac je sa kreča bio Maks Gradel.

Samo devet minuta kasnije, Tuluz dolazi do novog pogotka, ovoga puta se u strelce upisao Leja, na asistenciju Saida.

Ipak, u poslednjem minutu prvog dela Roman Hamuma smanjuje prednost gostiju, na asistenciju Jana M'Vile.

U nastavku je trener domaćih pojačao napad, uveo je Berića umesto Budebuza, da bi 11 minuta kasnije "Zeleni" stigli i do poravnanja, ponovo je strelac bio Hamuma, ovoga puta na asistenciju Buange.

Tuluz vraća prednost u 69. minutu, Vesli Said je bio strelac, ali je njegov pogodak ipak poništen zbog ofsajda.

Postiže i Sent Etjen gol u 87. minutu, strelac je bio Berić, ali je i njegov pogodak ponište zbog ofsajd pozicije.

Tuluz ponovo postiže pogodak, ovoga puta u drugom minutu nadoknade mrežu domaćina trese Sila.

Sudija se nije odmah oglašavao, odlučio je da proveri regularnost gola uz pomoć VAR tehnologije, promenio je odluku i poništio i treći gol na ovom susretu!

Arbitar Sina je VAR koristio u još dva navrata, kod golova Leje i prvog Hamume, ali je u ta dva slučaja odlučio da ostane pri prvoj odluci.

Tuluz deveti sa osam bodova, Sent Etjen na 15. mestu sa tri boda manje.