Liga 1 - Lion ispustio pobedu u poslednjim trenucima meča, Sent Etjen slavi Kazrija!

nedelja 03.10.2021.
22:47

U devetom kolu francuske Lige 1, fudbaleri Sent Etjena remizirali su sa Lionom 1:1.

EPA-EFE/Julien de Rosa

"Zeleni" su prvi postigli gol i to preko Kazrija, ali je on bio poništen zbog ofsajda.

Dileme o regularnosti nije bilo na drugoj strani, igrao se 42. minut kada je Husem Uar ušao u kazneni prostor i loptu plasirao iza leđa Grina.

Dva minuta kasnije poništen je i pogodak Šaćirija, a u drugom poluvremenu Lion je ostao sa igračem manje pošto je isključen golman Lopes u 74. minutu.

Sent Etjen je to uspeo da iskoristi, pa je u poslednjim trenucima meča Vahbi Kazri sa penala u petom minutu nadoknade vremena postavio konačnih 1:1.

"Zeleni" su ostali na poslednjem mestu Lige 1 sa četiri boda, dok je Lion peti sa 15.