nedelja 11.11.2018.
22:55

Monako nastavio katastrofalan niz.

EPA-EFE/GUILLAUME HORCAJUELO

U poslednjoj utakmici 13. kola francuske Lige 1, Pari Sen Žermen je rutinski slavio u Monaku sa 4:0.

Istina je da niko nije očekivao neizvestan meč u Monte Karlu, ali derbi između Monaka i Pari Sen Žermena je uvek više od igre.

Ne i ovoga puta, pošto su Parižani ubedljivo savladali pulene Tijerija Anrija.

Spasa za Anrijevu "dečurliju" nije bilo ni u drugom poluvremenu pošto je Kavani nastavio svoj "teror" u 54. minutu meča na asistenciju Dijabija.

Devet minuta kasnije dosuđen je penal za goste nakon prekršaja nad Mbapeom, a siguran sa bele tačke bio je Nejmar.

5 Komentara

x90x
Monday, 12.11.2018
11:13

Kako se nesto moze nazvati derbijem kada je razlika 30 bodova izmedju 2 kluba? Monako je pre par dana primio kod kuce 3-4 gola od Briza a kamoli PSG-a?!
Neka, drago mi je sto ce sad neki ljudi videti kolika je razlika izmedju pametovanja pri komentarisanju utakmica i vodjenja ekipe. I Geri Nevil je u Valensiji izgubio sve utakmice uz gol razliku -8000 i sad opet sve zna i pametuje kad je komentator. Tako ce i Anri za 2 meseca.

00:33

pariz je ove godine jak i osvojit će prvenstvo verovatno sve i kup i liga kup kao i prošle godine ,došlo i njihovo vreme da malo vladaju