Liga 1 - Marsej bez trijumfa, Radonjiću poluvreme!

22:57

Odigran je poslednji susret osmog kola francuskog prvenstva.

twitter.com
twitter.com

Marsej nastavlja sa remijima, Ren nije uspeo da odbrani vođstvo sa poluvremena (1:1).

Gosti su poveli golom Nianga već u devetnaestom minutu, deluje da je i Sakai dodirnuo loptu pre ulaska u mrežu. Ren vodi sa 1:0 na "Velodromu".

Početkom drugog poluvremena Andre Viljaš Boaš šalje Nemanju Radonjića u igru. Marsej ubrzo stiže do izjednačenja. Sar centrira iz kornera, najviši u skoku je hrvatski internacionalac Duje Ćaleta-Car koji postiže gol za 1:1 u 52. minutu.

Marsej je nastavio da pritiska do kraja, ali najbolji prilku do kraja ipak beleži Ren. Gosti su mogli i do tri boda na večerašnjem meču da je Adrian Onou bio precizniji, Mandanda sjajno interveniše.

Meč se završio nerešenim ishodom 1:1, Nemanja Radonjić je proveo celo drugo poluvreme na terenu uz žuti karton.