Liga 1 - Marsej ne može da pobedi u gostima!

22:56

Olimpik "najdraži" gost.

twitter.com
twitter.com

Fudbaleri Strazbura i Olimpika iz Marseja remizirali su 1:1 u meču 13. kola franucske Lige 1.

Tako je Marsej ostao bez trijumfa u gostima od starta šampionata, dok je Strazbur nastavio niz od šest utakmica bez pobede.

Oba gola videli smo u prvih pola sata.

Poveo je Strazbur u šestom minutu kada je Kevin Gameiro proigrao partnera u napadu Emanuela Emegu, a holandski internacionalac zatresao mrežu Marseja.

Do gola vrednog boda ekipa koju sa klupe predvodili proslavljeni Italijan Đenaro Gatuzo stigla je u 27. minutu preko Žonatana Klausa iz voleja.

U drugih 45 minuta obe ekipe imale su svoje prilike da dođu do sva tri boda, ali se rezultat nije promenio.

Marsej je posle 12 odigranih utakmica sakupio 14 bodova i nalazi se na devetom mestu, dok je Strazbur osvojio poen manje i trenutno je 12.