nedelja 26.08.2018.
23:01

Odlične utakmice u Marseju i Bordou.

Današnjim utakmicama završeno je treće kolo francuske Lige 1.

Marsej je na svom terenu remizirao sa Renom u veoma uzbudljivom meču na Velodromu, bilo je 2:2.

Već nakon prvih 45 minuta vodili su gosti sa dva gola prednosti pošto su Bendžamin Burigo i Ismaila Sar svojim golovima utišali temperamentnu publiku na jugu Francuske.

Ipak, izabranici Rudija Garsije uspeli su da se konsoliduju i izvuku bod. Prvo je Lukas Okampos smanjio prednost gostiju u 54. minutu, a Rami Bensebaini svojim autogolom u 72. minutu psotavio konačnih 2:2.

Ranije danas Bordo je slavio protiv Monaka na svom terenu sa 2:1. Fransoa Kamano doveo je svoj tim u vođstvo sa penala u 48. minutu, a izjednačio je supertalentovani Pjetro Pelegri u 63. minutu.

Salomon Kalu je promašio penal u 86. minutu meča, ali je njegovu grešku ispravio Kamano svojim drugim golom šest minuta kasnije.