22:56

Gosti sigurni do prvih tri boda.

twitter.com
twitter.com

Marsej dobar na gostovanju u Brestu, tandem Ćaleta-Car - Tovan doneo pobedu rezultatom 3:2.

Gosti su već posle 27 minuta igre imali prednost od dva gola.

Prvo je Tovan sjajnim udarcem postigao prvi gol na večerašnjem meču, igra se dvadeseti minut kada je Francuz savladao Larsonera. Bivši igrač Njukasla je sedam minuta kasnije asistirao svom defanzivcu za 2:0.

Ćaleta-Car udvostručuje prednost u 27. minutu.

Ipak domaći smanjuju na jedan gol razlike u nadoknadi prvog dela igre, Faivre koristi smušenost odbrane gostiju i postiže gol za 1:2.

Blagu inicijativu su imali domaći, najbolju priliku propušta Čarbonijer za domaće. Na drugoj strani Marsej koristi svoje prekide, ponovo Tovan nalazi Ćaleta-Cara za 3:1 u 80. minutu.

Mandanda je imao muke pri kraju utakmice, šut Tavaresa je odbranio, ali ne i drugi pokušaj Čarbonijera koji smanjuje na 3:2 u 89. minutu što je bio i konačan rezultat.

Nemanja Radonjić je odigrao 62 minuta na večerašnjoj utakmici sa dobijenim žutim kartonom u nadoknadi prvog dela igre.