Liga 1 - Ren do boda u nadoknadi, "Vahin" Nant poražen u Remsu

nedelja 17.03.2019.
19:03

U okviru 29. kola francuskog šampionata Bordo je dočekao Ren, dok je Nant gostovao u Remsu.

Fudbaleri Bordoa dočekali su na svom stadionu ekipu Rena, gosti su u nadoknadi došli do boda, na kraju 1:1 (0:0).

U prvom delu nije bilo golova, beležimo da je u 29. minutu žuti karton zaradio bivši štoper Crvene zvezde Vukašin Jovanović, koji se našao u startnih 11 "Žirondinaca".

A onda, nakon 15ak minuta igre u nastavku, Bordo dolazi do prednosti, strelac je bio Kamano.

Kada je delovalo da će domaćin osvojiti sva tri boda, na scenu je stupio bivši napadač Milana Mbaje Nijang, koji postiže gol za Ren u drugom minutu sudijske nadoknade i gostima obezbeđuje bod.

U nešto ranije odigranom duelu, Rems je kod kuće slavio sa 1:0 (0:0) protiv Nanta.

U prvom delu nije bilo golova, da bi nakon 15 ak minuta igre u nastavku domaćin poveo, strelac je bio Udan, na asistenciju Engelsa.

Do kraja nije bilo promene rezultata, gosti su u 89. minutu ostali i sa igračem manje, kada je Žiroto zaradio drugi žuti karton.

Rems - Nant 1:0
Bordo - Ren 1:1