Liga 1 - Šampion siguran, gol Milika nedovoljan za pobedu, gol Ben Jedera kao sa igrice!

Autor: Stefan Matić
sreda 03.02.2021.
22:55

Zanimljivi susreti sa odličnim golovima.

EPA-EFE/IAN LANSGDON

Dižon - Lion 0:1

Olimpik je vezao treću uzastopnu pobedu u šampionatu pre svega zahvaljujući golu Pakete u 22. minutu.

Lens - Marsej 2:2

Gosti su stigli sa privremenim trenerom. Imali su vođstvo od 2:0 posle prvih 45. minuta. Alvaro beleži dve asistencije, Tovan u 37. i Milik u 45. minutu.

Lens beleži mnogo bolju igru posle pauze. Sotoca i Medina izjednačavaju u samo petnaestak minutu.

Monako - Nica 2:1

"Kneževi" su uspeli da slave, Ben Jeder je igrač meča. Odličan Francuz beleži dva gola, drugi iz akcije kod slobodnjaka u 51. minutu je fenomenalan. Le Melou je uspeo da izjednači na 1:1 samo par minuta ranije, ali Ben Jeder vraća prednost.

PSŽ - Nim 3:0

Šampion je bio odličan posle poraza u prethodnom kolu. Poketinov tim je imao prednost od 2:0 posle 36 minuta. Di Marija donosi prednost u 18-tom, Argentinac asistira Sarabiji za 2:0. Nim je imao svojih šansi, ali nije uspeo da ih "unovči".

Mbape je overio konačnih 3:0, 68. minut i odličan gol mladog Francuza.

Sent Etjen - Nant 1:1

"Zeleni" i "kanarinci" su podelili bodove večeras. Domaćin je morao da juri prednost od 36. minuta i gola Koloa. Kamara je uspeo da sačuva bod za Sent Etjen golom u 56. minutu.