Liga 1: "Sveci" slavili na "Pjer-Moroju"

subota 03.02.2018.
18:51

Fudbaleri Pari sen Žermena nastavili su pohod ka tituli u Francuskoj.

EPA-EFE/ETIENNE LAURENT

Izabranici Unaja Emerija slavili su na gostovanju ekipi Lila, u okviru 24. kola Lige 1, bilo je 0:3 (0:1) za goste iz prestonice.

Poveli su u nadoknadi vremena prvog dela igre, Kavani je odlično spustio loptu ka Juriju Berčičeu, a bivši igrač Sosijedada preciznim udarcem matira golmana Lila za 0:1.

U nastavku, igrao se 77. minut, kada je Nejmar postigao svoj 18. gol u ligi ove sezone. Odlično je izveo slobodan udarac sa ivice kaznenog prostora, "skinuo je paučinu" iz golmanovog ugla i povećao prednost Parižana.

Gol pogledajte u nastavku.

Konačan rezultat postavio je Argentinac Lo Selso, na asistenciju novajlije Lasane Dijare, koji je danas i debitovao u dresu Parižana. Sjajno je mladi fudbaler lobovao golmana Lila, u nastavku pogledajte kako je to izgledalo.

Nakon ovog trijumfa, PSŽ prvi sa 62 boda, 11 više od drugoplasiranog Marseja, dok je Lil tik iznad zone ispadanja sa 25 bodova, jednim više od Troe, koji pritom ima i utakmicu manje.