petak 12.10.2018.
22:41

Bosanski navijači su se nadali nerešenom ishodu na ovom meču.

EPA-EFE/CHRISTIAN BRUNA

Austrija i Severna Irska su odigrali jedini meč u okviru Lige B, a domaćin je slavio rezultatom 1:0 i tako održao nadu da mogu da stignu Bosance i da zauzmu prvo mesto u okviru 3. grupe.

Prvo poluvreme je bilo dosta nezanimljivo, domaćin je bio malo bolji, ali je prvih 45 minuta proteklo bez šuta u okvir gola.

Domaćin je postepeno pojačavao intenzitet i u drugom poluvremenu se praktično videlo da gol "visi u vazduhu". Arnautović je postigao odlučujući pogodak u 71. minutu, i domaćin je tako uspeo da osvoji prve bodove u Ligi  nacija.

Bosna i Hercegovina ima već 6 poena, jer su pobedili obe utakmice, Austrija sada ima 3 poena, dok Severna Irska još uvek nije ostvarila pozitivan rezultat.

Navijači Bosne su se nadali da bi ova tima mogla da odigraju nerešeno i tako njihovu reprezentaciju dodatno približe plasmanu u Ligu A.