petak 12.10.2018.
22:42

Odlični Finci, maksimalni nakon tri kola.

Epa/Armando Babani

Finci su bili bolji rival od Estonije, nisu imali sreće da postignu gol sve do samog kraja utakmice kada je Puki uspeo da postigne gol.

Sada Finci imaju 9 bodova iz tri meča i na pravom su putu da se plasiraju u Ligu B.

U drugom meču ove grupe, reprezentacija Grčke je uspela da savlada Mađarsku sa 1:0, a strelac jedinog gola bio je Konstantinos Mitroglu. Igrao se 65. minut kada je odlično skočio nakon centaršuta Cimikasa i pogodio mrežu Gulašija.

Mađari su možda i nezasluženo poraženi danas, imali su izgledne prilike u prvom poluvremenu, uglavnom preko Varge.

U okviru Lige D igrani su mečevi u okviru grupe 2, a Belorusija je stigla do prvog mesta pošto je savladala Luksemburg sa 1:0.

Jedini strelac bio je Saroka u 43. minutu.

U drugom meču ove grupe ekipa Moldavije je savladala San Marino sa 2:0, a strelac je bio Ginsari dva puta.