Lil igrao dobro, stvarao šanse, ali nije imao ni sreće - Avr odoleo! (VIDEO)

Autor: Aleksandar Obrenović
nedelja 03.05.2026.
17:02
Izvor: Sportske.net

Daleko bolji tim je bio Lil, ali uzalud.

LOSC
LOSC

Povezane vesti

U okviru 32. kola francuskog šampionata, Lil je imao zicer kod kuće, dočekao je Avr u nadi da može do Lige šampiona, ali je odigrao samo nerešeno - 1:1 (1:1). 

Prvu dobru šansu imao je Lil u 15. minutu preko Haraldsona koji je šutirao sa distance, a onda i zicer za Koreju u 21. minutu, ali lopta odlazi pored gola. 

Igrao se 27. minut kada je Haraldson pokušao i glavom, ali je njegov udarac odbranjen, a samo dva minuta kasnije konačno gol u mreži Avra. 

Odličnu loptu je poslao Pero, Haraldson je bio na pravom mestu i bilo mu je predodređeno da postigne gol danas - 1:0!

No, potpuno neočekivano, iz akcije koja nije nagoveštavala bilo kakvu povoljnu priliku za Avr, gosti stižu do izjednačenja. Glavomet u kaznenom prostoru, a Sumare je imao dobar zalet, odličan skok i poslao je loptu u donji desni ugao glavom za 1:1!

Mogao je Avr i do preokreta do kraja poluvremena, ali je Samata bio malo neprecizan u 45. minutu. 

Fantastično je igrao danas Haraldson, ušao je u novu šansu u 1. minutu drugog poluvremena, a onda je u 58. minutu izuzetnim potezom izbacio veliki deo odbrane gostiju, ali je Fernandez-Pardo šutirao pored gola. 

Vreme je polako odmicalo, Lil je usporio, Avr je zatvorio sve prilaze golu i sve što je vredno pomena do kraja jeste pokušaj Perina u 3. minutu nadoknade.

----

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke