23:00

"Doge" slavile u malom derbiju kola.

LOSC
LOSC

Fudbaleri Lila savladali su na domaćem terenu ekipu Lansa rezultatom 2:1 u okviru 27. kola francuske Lige 1.

"Doge" su sačuvale treću poziciju posle odlične partije Edona Žegrove koji je sa dva gola rešio pitanje pobednika na Pjer Muroju.

Igrao se deveti minut kada je Žegrova lepo primio loptu Bentaleba, ušao sa desne strane u sredinu kaznenog prostora i na prvu stativu savladao Sambu.

Omaleni ofanzivac pogodio je i u 60. minutu kada je iskoristio odbijenu loptu od golmana Lansa i udvostručio prednost svoje ekipe.

Lans je u 78. minutu uspeo da smanji zaostatak zahvaljujući Elijeu Vahiju u 78. minutu, ali više od toga gosti nisu mogli.

Lil je ovim trijumfom sačuvao treću poziciju sa 46 bodova, dok je Lans šesti sa četiri boda manje.

Lille 1-0 Lens - Edon Zhegrova 9'