petak 11.08.2023.
22:59

Remi na startu.

Twitter/@losclive

Fudbaleri Nice i Lila odigrali su nerešeno u prvom kolu francuske Lige 1 rezultatom 1:1.

Delovalo je u prvom delu meča da je Nica je nastavila na startu nove sezone tamo gde je stala prošle, međutim Lil je izjednačio na samom kraju meča.

Prvi  gol postignut je posle brze kontre domaćih. Mofi je dodao do Laborda, koji je nadigrao golmana gostiju u 18. minutu meča.

Turam je stigao i do drugog gola za domaće, ali je poništen zbog ofsajda dva minuta kasnije.

Lil je nizao svoje šanse krajem prvog poluvremena i potom u drugom delu meča, ali je Bulka spasavao gol Nice. Ipak, nije uspeo do kraja da bude heroj večeri, pošto je Lil u 94. minutu stigao do izjednačenja.

Gomes je izveo slobodan udarac, poslao loptu u peterac, a Diakite glavom skrenuo u mrežu za 1:1.