Lion do 81. minuta imao 2:0, a onda - preokret Nice!

15:20

Velika pobeda.

twitter.com
twitter.com

Fudbaleri Nice pobedili su ekipu Liona rezultatom 3:2 u prvom derbiju 11. kola Lige 1.

Lion je poveo golom Ekambija u 34. minutu i na poluvremenu je imao prednost od 1:0.

Kada je u 68. minutu Auar pogodio posle Paketine asistencije delovalo je da će Lion lagano osvojiti bodove.

Ipak, u 81. minutu Atal je smanjio prednost, a onda je Kadevere postao tragičar jer je napravio glupost i zbog oštrog starta zaradio direktan crveni karton. Samo tri minuta kasnije, Emerson je napravio penal, a precizan sa 11 metara bio je Delor.

Senzaciju je režirao mladi Gesand koji je u trećem minutu nadoknade pogodio za ogromnih 3:2.

Nica sada ima 19 bodova i nastavlja borbu za drugo mesto, dok je Lion tek osmi sa 16 bodova.