22:36

Neubedljiva partija Klopovog tima.

EPA-EFE/Daniel Hambury

Bez golova u duelu Kristal Palasa i Liverpula.

Krenuli su "redsi" u napadačkom triju sa Žotom, Gakpom i Salahom. Portugalac je prvi put u startnih 11 još od povrede, upravo je on imao sjajnu šansu u 19. minutu, ali Guaita odlično reaguje.

Samo par minuta kasnije omaleni Portugalac pogađa stativu, Palas je imao sreće.

Uzvratili su "orlovi" posle prekida, Guei je šutirao, ali bez promene rezultata. Preuzeo je Palas terensku inicijativu u drugom delu prvog poluvremena, Mateta je imao sjajnu šansu u 42. minutu, ali njegov šut završava na samoj prečki. Po povratku sa pauze, videli smo blagi pritisak Liverpula.

Salah je imao sjajnu šansu, međutim trend pogađanja okvira golova se nastavlja - Egipćanin je pogodio prečku u 49. minutu. Usledilo je odmeravanje snaga, a onda velika greška Olisea u 80. minutu. Lopta dolazi do Salaha koji nalazi Gakpa, Holanđanin iz izgledne šanse šutira pored gola. Velika šansa je propuštena za "redse".

Završeno je rezultatom 0:0, naš kolega Ljubiša Marković je bio na licu mesta, pa ovde možete da pogledate i njegovu foto galeriju pre i tokom meča.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta bonus za kazino, a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.